Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, któremu mamy przyjemność przewodniczyć,
serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej 2019 - Spotkanie Praktyków (JADE 2019).
Konferencja odbędzie się pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
w dniach 15-16.11.2019 r. W tym roku zapraszamy do pięknego i urokliwego Sopotu!
Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów
i autorytetów z dziedziny dermatologii estetycznej.
W tegorocznej odsłonie konferencji będziecie mogli Państwo brać udział w wielu bardzo ciekawych warsztatach praktycznych
oraz sesjach naukowych prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem.
Do zobaczenia nad polskim morzem!


Prof.dr hab. n.med.
Barbara Zegarska
Przewodnicząca Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
Dr n.med.
Marcin Ambroziak
Vice-Przewodniczący Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
Prof.dr hab. n.med.
Aleksandra Lesiak
Sekretarz Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
Dr n.med.
Ewa Chlebus
Członek Zarządu Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
Prof.dr hab. n.med.
Mariola Marchlewicz
Członek Zarządu Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
Dr n.med.
Barbara Pytrus
Członek Zarządu Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD

Program


09:00-11:00
Przyjazd i rejestracja
11:00-13:00
Workshopy w salach, cz. I
13:00-14:00
Lunch
14:00-16:00
Workshopy w salach, cz. II
16:00-17:00
Wykład inauguracyjny
17:00-20:00
Przerwa i zwiedzanie stoisk partnerskich
20:00-02:00
Kolacja i zabawa z DJem
08:00
I. Rozpoczęcie
08:00-09:00
II. POKAZ PRZYPADKÓW
JAK SOBIE RADZĘ W TRUDNYCH PRZYPADKACH. SESJA LEKARZY PRAKTYKÓW. 60 min.
09:00-10:30
III. Sesja
ODMŁADZANIE TWARZY (część I) 90 min.
10:30-12:00
IV. Sesja
SESJA ODMŁADZANIE TWARZY (część II) 90 min.
12:00-12:15
Przerwa kawowa
12:15-13:45
V. Sesja
NOWE WYZWANIA I MOŻLIWOŚCI W DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 90 min.
13:45-14:30
Lunch
14:30-16:00
VI. Sesja
PRZEBARWIENIA – ETIOPATOGENEZA I METODY TERAPII 90 min.
16:00-17:30
VII. Sesja
BLIZNY POTRĄDZIKOWE- NOWE MOŻLIWOŚCI TERAPII 90 min.
Na zakończenie każdej z sesji "sparing ekspertów", czyli interaktywne wystąpienie 2 specjalistów przekonujących publiczność do swoich racji. Do zadawania pytań zapraszamy wszystkich uczestników będących na sali.
17:30
Zakończenie

Informacje o opłatach
Koszt udziału w konferencji*koszt nie obejmuje noclegów

REJESTRACJA
do 31.08.2019 r.
REJESTRACJA
do 15.09.2019 r.
REJESTRACJA
po 15.09.2019 r.
i na miejscu
Lekarze dermatolodzy
1 dzień
750 ZŁ
850 ZŁ
1050 ZŁ
Lekarze dermatolodzy
2 dni
900 ZŁ
1000 ZŁ
1200 ZŁ
Lekarze z pozostałych specjalizacji
1 dzień
850 ZŁ
950 ZŁ
1150 ZŁ
Lekarze z pozostałych specjalizacji
2 dni
1000 ZŁ
1100 ZŁ
1300 ZŁ
Rezydenci dermatologii
1 dzień
680 ZŁ
750 ZŁ
900 ZŁ
Rezydenci dermatologii
2 dni
800 ZŁ
900 ZŁ
1050 ZŁ
Pokój jednoosobowy
432 ZŁ
Pokój dwuosobowy
520 ZŁ
Nocleg w pokój dwuosobowym
260 ZŁ
Pakiet konferencyjny obejmuje:
  • udział w sesjach
  • wstęp na teren wystawienniczy
  • catering
  • wstęp na uroczysty bankiet
  • certyfikat uczestnictwa
  • Pakiet konferencyjny nie obejmuje:
  • noclegu w hotelu Sheraton Sopot Hotel


  • Formularz
    rejestracyjny


    W celu zarejestrowania się, prosimy o przejście do systemu rejestracji, klikając przycisk poniżej.
    Rejestracja jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu wydarzenia


    Przejdź do rejestracji

    Miejsce
    konferencji

    Sheraton Sopot Hotel

    ul.Powstańców 10
    81-718 Sopot

    Partner naukowy

    Platynowy sponsor konferencji

    Złoty sponsor konferencji

    Srebrny sponsor konferencji

    Brązowy sponsor konferencji

    Organizator

    Idea Productions Poland
    ul. Bukowińska 22/50
    02-703 Warszawa
    https://ideapp.pl

    Kontakt

    email: jade2019@ideapp.pl
    tel: +48 600 140 660

    Więcej informacji

    Regulamin uczestnictwa
    Regulamin rejestracji on-line
    Polityka prywatności

    Bądź na bieżąco

    Patroni medialni